Wales logo play 2 wob.png
Entry list - Main fleet
Last updated: 10.00am, 19 May 2022
Ben
Anderson
4200
Pro
Gurnard SC
Felicity
Angell
1693
Pro
Draycote Water SC
Ffion
Bailey
2156
Pro
Port Dinorwic SC
Jac
Bailey
4112
Pro
Port Dinorwic SC
Macsen
Barber
3766
Pro
Dale YC
Oscar
Bartlett
9
Pro
Hayling Island SC
Jack
Bew
2372
Pro
Docklands Watersports SC
Aimee
Bulkes
3579
Pro
Dale YC
Henry
Bullen
1985
Pro
Bassenthwaite SC
Annabel
Caldecott
2456
Pro
Rutland SC
Hannah
Casey
3427
Pro
Burton SC
James
Caterall
3922
Pro
Derwent Water SC
Holly
Cole
3037
Pro
Thorpe Bay YC
Max
Devonport
4291
Pro
Emsworth SC
Alice
Edwards
3421
Pro
Abersoch SC
Keira
Edwards
4224
Pro
Neyland YC
Howard
Finn
2842
Pro
Great Moor SC
Imogen
Green
4280
Pro
Draycote Water SC
Annabelle
Hacker
3656
Pro
Rutland SC
Gretel
Haines
0
Pro
Gurnard SC
Francis
Harding
2250
Pro
Thorpe Bay YC
William
Johnson
2664
Pro
Brightlingsea SC
Matthew
Knowles
2837
Pro
Bolton SC
Sirene
Le Petit
3163
Pro
PPSA
Thomas
Leather
4199
Pro
Gurnard SC
Merry
Lewis
1654
Pro
Hayling Island SC
Joanna
MacAlister
984
Pro
Royal Lymington YC
Mhairi
MacDonald
3856
Pro
Docklands Watersports SC
Nina
Marsh
2442
Pro
Neyland YC
Olly
Mayo
2
Pro
Yarmouth YC
Amelia
Nuttall
3230
Pro
Tenby SC
Catrin
Owens
3662
Pro
Pembrokeshire YC
Fflur
Pierce
1922
Pro
Port Dinorwic SC
Alice
Pope
4219
Pro
Royal Victoria YC
Max
Rawlinson
822
Pro
Roa Island BC
Leo
Rivers
3810
Pro
Guernsey YC
Morgan
Rogers
0
Pro
Port Dinorwic SC
Ben
Sinfield
2611
Pro
Port Dinorwic SC
Andrew
Soars
2214
Pro
Frensham Pond SC
Grace
Stockdale
2377
Pro
Bassenthwaite SC
Oliver
Stratton-Brown
2392
Pro
Frensham Pond SC
Ruby
Sunderland
2575
Pro
Brading Haven YC
Tom
Webb
1452
Pro
Port Dinorwic SC
Charlotte
White
2661
Pro
Wilsonian SC
Jack
Wilson
1979
Pro
Sutton Bingham SC
Tom
Yates
2391
Pro
Gurnard SC
Will
Ahlheid
2387
Sport
Frensham Pond SC
Ben
Angell
1885
Sport
Draycote Water SC
Jude
Beatty
2259
Sport
Rutland SC
Matthew
Boatman
3917
Sport
Sunderland YC
Rafe
Bradley
2311
Sport
Gurnard SC
Will
Bradley
3608
Sport
Gurnard SC
James
Bulkes
2224
Sport
Dale YC
Alistair
Casey
3428
Sport
Burton SC
Alex
Davies
2352
Sport
Bowmoor SC
Cassius
Day
112
Sport
Gurnard SC
Archie
Denley
1921
Sport
Bolton SC
Lewis
Gordon
2739
Sport
Scaling Dam SC
Megan
Gowers
2125
Sport
Port Dinorwic SC
Ben
Greenhalgh
4133
Sport
Port Dinorwic SC
Phoebe
Greenhalgh
2162
Sport
Port Dinorwic SC
Millie
Greenhalgh
2479
Sport
Port Dinorwic SC
Will
Haines
2383
Sport
Gurnard SC
Tristan
Harding
3580
Sport
Frensham Pond SC
Isla
Hill
2209
Sport
Hayling Island SC
Ethan
Hill
2218
Sport
Hayling Island SC
Amelia
Hutchinson
2827
Sport
Royal Lymington YC
Jasper
Jenkinson
2874
Sport
Gurnard SC
Rupert
King
3933
Sport
Gurnard SC
Samuel
Leather
3914
Sport
Gurnard SC
Zoe
Lomas-Clarke
3496
Sport
Frensham Pond SC
Luke
Markey
2302
Sport
Thorpe Bay YC
Lauren
Mecklenburgh
2642
Sport
Royal Lymington YC
Jago
Moore
596
Sport
Frensham Pond SC
Florence
Osborne
2067
Sport
Thorpe Bay YC
Jasmine
Pillon-Simpson
2478
Sport
Hayling Island SC
Henry
Reed
2511
Sport
Starcross YC
Luke
Rowlands
3052
Sport
Rutland SC
Raffy
Sedddon
4070
Sport
Royal Lymington YC
Tom
Sinfield
3476
Sport
Port Dinorwic SC
Oliver
Smith
309
Sport
Gurnard SC
Mark
Soars
2459
Sport
Frensham Pond SC
Jake
Sowerby
3
Sport
Burton SC
William
Stratton-Brown
2348
Sport
Frensham Pond SC
Noah
Sutton
4168
Sport
Neyland YC
Daniel
Whitehead
3830
Sport
Filey SC
Thomas
Whitehead
3829
Sport
Filey SC
Molly
Wilson
4343
Sport
Filey SC
Ollie
Wilson
2111
Sport
Sutton Bingham SC
Hannah
Yates
2391
Sport
Gurnard SC
Previous-Page-PNG-Image-WHITE.png
Photo: Giles Smith Photography