EOS 2021 logo FINALpng.png
Entry list - Main fleet
Last updated: 12.00am, 21 October 2021
Felicity
Angell
1693
Pro
Draycote Water SC
Jac
Bailey
4112
Pro
Port Dinorwic SC
Ffion
Bailey
2156
Pro
Port Dinorwic SC
Jack
Bew
2372
Pro
Docklands SWC
Aimee
Bulkes
3579
Pro
Bowmoor SC
Annabel
Caldecott
2456
Pro
Rutland SC
Alex
Coles
3009
Pro
Hayling Island SC
Max
Devonport
4291
Pro
Emsworth SC
Alice
Edwards
3421
Pro
Burton SC
Anabel
Fletcher
4172
Pro
Rutland SC
William
Johnson
2664
Pro
Brightlingsea SC
Rebecca
Knock
4185
Pro
Port Dinorwic SC
Nina
Marsh
2442
Pro
Neyland YC
Marcus
Pakes
3662
Pro
Haversham SC
Fflur
Pierce
1922
Pro
Port Dinorwic SC
Morgan
Rogers
1316
Pro
Port Dinorwic SC
Harry
Rowlands
3249
Pro
Rutland SC
Harry
Slight
1225
Pro
Emsworth SC
Theo
Smith
3091
Pro
Rutland SC
Andrew
Soars
2214
Pro
Frensham Pond SC
Oliver
Stratton-Brown
2392
Pro
Frensham Pond SC
Ruby
Sunderland
2575
Pro
Brading Haven YC
Tom
Webb
1452
Pro
Port Dinorwic SC
Ollie
Wilson
1990
Pro
Sutton Bingham SC
Jack
Wilson
1979
Pro
Sutton Bingham SC
Will
Ahlheid
2387
Sport
Frensham Pond SC
Ben
Anderson
4200
Sport
Gurnard SC
Ben
Angell
1885
Sport
Draycote Water SC
Macsen
Barber
3766
Sport
Dale YC
Will
Bradley
3608
Sport
Gurnard SC
James
Bulkes
2224
Sport
Bowmoor SC
Maisie
Butler-Smith
2851
Sport
Frensham Pond SC
Henry
Byrd
3263
Sport
Draycote Water SC
Amelia
Caldecott
1638
Sport
Rutland SC
Charlotte
Caldecott
2987
Sport
Rutland SC
James
Catterall
3922
Sport
Derwent Reservoir SC
Willow
Cross
2869
Sport
Brightlingsea SC
Olivia
Dembinski
2950
Sport
Ullswater YC
Lewis
Gordon
2739
Sport
Scaling Dam SC
Ben
Greenhalgh
4133
Sport
Port Dinorwic SC
Phoebe
Greenhalgh
2162
Sport
Port Dinorwic SC
Millie
Greenhalgh
2749
Sport
Port Dinorwic SC
Tristan
Harding
3580
Sport
Frensham Pond SC
Dara
Jenkins
1785
Sport
Bolton SC
Matthew
Knowles
2837
Sport
Bolton SC
Sirene
Le Petit
3163
Sport
Pembrokeshire PSA
Zoe
Lomas-Clarke
3496
Sport
Frensham Pond SC
Isla
Mckeown
1807
Sport
Greasford SC
Florence
Osbourne
2067
Sport
Thorpe Bay YC
Jasmine
Pillon
2478
Sport
Hayling Island SC
Laia
Priestley
3159
Sport
Ullswater YC
Luke
Rowlands
3052
Sport
Rutland SC
Tom
Sinfield
3476
Sport
Port Dinorwic SC
Mark
Soars
2459
Sport
Frensham Pond SC
William
Stratton-Brown
2348
Sport
Frensham Pond SC
Noah
Sutton
4168
Sport
Neyland YC
Daniel
Whitehead
3830
Sport
Filey SC
Thomas
Whitehead
3829
Sport
Filey SC
Molly
Wilson
2584
Sport
Filey SC
Freddie
Wilson
1990
Sport
Sutton Bingham SC
Previous-Page-PNG-Image-WHITE.png